Warp 5.5 Theme Framework

طراحی سایت در شیراز سئو تیم طراحی لاندا

طراحی وب سایت متناسب با سلیقه و نیازهای شما - رنگ دلخواه و نیاز های خود را به ما بگویید
ساخت و اجرا وب سایت شخصی، شرکتی، پرتال، خبری، تفریحی شما با مبلغی کمتر از 90 هزار تومان

قیمت
 


تاریخچه طراحی ارزان سایت در شیراز
از ویکیپدیا ، دانشنامه آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
این مقاله نیاز به توجه از یک کارشناس در ساخت وب سایت ارزان . لطفا یک دلیل و یا یک پارامتر بحث به این قالب اضافه به توضیح این موضوع را با مقاله . ویکیپروژه ساخت وب سایت ارزان ( و یا پورتال خود ) ممکن است قادر به کمک به جذب یک متخصص . ( فوریه 2009)

این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها از طراحی ارزان سایت در شیراز ، ساخت وب سایت ارزان بیش از 4000 سال قدمت دارد.طراحی ارزان سایت در شیراز نهفته در طراحی سایت در بوشهر پارس ، منطقه مرکزی برای تمدن طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی. ویرانه های عظیم امپراتوری طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی در بزرگ کاخ تخت جمشید ، حدود 2500 سال ، در حدود 60 کیلومتری شمال شرقی طراحی ارزان سایت در شیراز . Piruzapad ، و پاسارگاد دیگر شهرک تاریخی در این نزدیکی هست می باشد.

اولین اشاره به طراحی ارزان سایت در شیراز در لوح گلی ایلامی مورخ به 2000 سال پیش از میلاد ، در ژوئن 1970 در حفاری برای ساخت و ساز از کوره در گوشه جنوب غربی طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها در بر داشت. قرص ، نوشته شده در عیلام بطراحی سایت در بوشهر ، نام طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها به نام Tiraziš . [1] آوایی ، این است که به عنوان / tiračis / یا / ćiračis / تفسیر شده است. این نام قدیمی طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی / širājiš / تبدیل شد ، از طریق تغییر صدا به طور منظم می آید نام طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی جدید طراحی ارزان سایت در شیراز . نام طراحی ارزان سایت در شیراز نیز در واشر خاک رس که در قصر من ابو نصر، خراب ساسانی، شرق طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها ، ( قرن 2 CE ) به نظر می رسد . در اوایل قرن 11th چند صد هزار مردم ساکن طراحی ارزان سایت در شیراز . اندازه آن در طول اعصار کاهش یافته است. [روشن مورد نیاز ]

سوابق خط میخی و از تخت جمشید نشان می دهد که طراحی ارزان سایت در شیراز طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها قابل توجهی در زمان هخامنشی بود. [ 2 ]

است اشاره ای به طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها وجود دارد در طراحی ارزان سایت در شیراز در دوران ساسانی، ( 2 تا قرن 6 CE ) در رساله جغرافیایی قرن 10 حدود UL - "علم دقیقه آل مشرق ILA القاعده مغرب ، که گزارش وجود دو آتشکده و قلعه به نام " Shahmobad " . در قرن 14نزهت OL - Qolub از حمدالله مستوفی وجود شهرک های پیش از اسلام در طراحی ارزان سایت در شیراز تایید کرد.
دوره اسلامی

این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان هامرکز طراحی سایت در بوشهر در 693 شد ، بعد از مهاجمان عرب را فتح استخر که پایتخت ساسانیان در این نزدیکی هست . به عنوان استخر کاهش یافته به کاهش ، طراحی ارزان سایت در شیراز در اهمیت تحت اعراب و چند سلسله های محلی رشد داشته است [ 3 ] سلسله آل بویه . ( 945-1055 ) آن ساخته شده است سرمایه خود را ، ساختن مساجد، کاخ ها، یک کتابخانه و یک دیوار طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها توسعه یافته .


این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها تخریب توسط مغولان مهاجم هنگامی که حاکم محلی خود را برای بزرگداشت و ارائه به چنگیز خان ارائه شده در امان ماند. طراحی ارزان سایت در شیراز مجددا توسط تیمور لنگ در امان ماند هنگامی که در سال 1382 پادطراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت محلی، طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت شجاع توافق برای ارسال به مهاجم . [ 3 ] در قرن 13th، طراحی ارزان سایت در شیراز یک مرکز پیشرو در هنر و ادبیات شد ، به لطف حمایت از حاکم خود و حضور بسیاری از دانشمندان و هنرمندان طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی. به همین دلیل طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها توسط جغرافی دانان کلاسیک دارالسلطنه علم ، مجلس دانش نام گرفته است. [ 4 ] در میان شاعران ساخت وب سایت ارزان مهم است، عرفا و فلاسفه دنیا در طراحی ارزان سایت در شیراز شاعران سعدی و حافظروزبهان عارف و فیلسوف ملا شد صدرا .
بازار طراحی ارزان سایت در شیراز که توسط جین Dieulafoy در سال 1881 دیده می شود

در اوایل قرن 11th ، چند صد هزار مردم ساکن طراحی ارزان سایت در شیراز . [ 5 ] در قرن 14 طراحی ارزان سایت در شیراز ساکنان شصت هزار نفر بود. [ 6 ] در قرن 16 آن جمعیت 200،000 نفر ، که در اواسط قرن 18 بود فقط به 50،000 کاهش یافته است.

در 1504 در طراحی ارزان سایت در شیراز توسط نیروهای اسماعیل I ، بنیانگذار سلسله صفوی دستگیر شد. در طول امپراطوری صفوی (1501-1722) طراحی ارزان سایت در شیرازمرکز طراحی سایت در بوشهر و امام قلی خان ، والی طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز تحت طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت عباس اول ، بسیاری از کاخ ها ساخته و ساختمان های پر اب و تاب به سبک همان باقی مانده به عنوان کسانی که ساخته شده است در همان دوره در اصفهان ، پایتخت . از امپراتوری [ 3 ] پس از سقوط صفویان ، طراحی ارزان سایت در شیراز دچار یک دوره کاهش ، بدتر از حملات افغانها و شورش از فرماندار خود را در مقابل نادر طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت . دومی سربازان فرستاده شده به سرکوب شورش . این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها برای بسیاری از ماه محاصره شد و در نهایت اخراج . در آن زمان از قتل نادر طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت در سال 1747 بسیاری از ساختمان های تاریخی این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها آسیب دیده و یا از بین برد، و جمعیت آن کاهش به 50000 ، یک چهارم است که در قرن 16 . [ 3 ]

طراحی ارزان سایت در شیراز به زودی به رفاه تحت حاکمیت روشن کریم خان زند که آن را پایتخت خود را در سال 1762 ساخته شده است بازگشت. به کارگیری بیش از 12،000 کارگران او ساخته منطقه سلطنتی با قلعه ، بسیاری از ساختمان های اداری، یک مسجد و یکی از بهترین بازارهای تحت پوشش در ساخت وب سایت ارزان است. [ 3 ] او یک خندق ساخته شده است در اطراف طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها، احداثشبکه آبیاری و زهکشی و بازسازی دیواره های طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها. [ 3 ] با این حال، وارث کریم خان موفق به حفظ دستاوردهای خود را . زمانی که آقا محمد خان ، موسس سلسله قاجار ، در نهایت به قدرت رسید ، او انتقام خود را در طراحی ارزان سایت در شیراز با از بین بردن استحکام طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها و حرکت سرمایه های ملی به ساری ایجاد اغتشاش شده [ 3 ] . اگر چه کاهش به رتبه مرکز طراحی سایت در بوشهر ، طراحی ارزان سایت در شیراز نگهداری یک سطح از رفاه به عنوان یک نتیجه از اهمیت ادامه مسیر تجارت به خلیج طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی و حکومت خودحق ویژه سلطنتی در سراسر سلسله قاجار بود. [ 3 ] بسیاری از باغ های معروف، ساختمان ها و منازل مسکونی ساخته شده در طول قرن نوزدهم ، کمک به چشم انداز واقعی از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
باغ ارم

طراحی ارزان سایت در شیراز محل تولد بنیانگذار جنبش بابی کوتاه مدت ، حضرت باب ( سید علی محمد طراحی ارزان سایت در شیرازی ، 1819-1850 ) است . در این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها، در شب 1844 مه 22 ، او بحث است که به ادعای خود را به یک مترجم از قرآن ، برای اولین بار ادعای مترقی بین آن زمان و 1849 به رهبری آغاز شد. از آنجا که طراحی ارزان سایت در شیرازی نظر گرفته شده است " پیشرو " از دین بهائی ، طراحی ارزان سایت در شیرازطراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها مقدس برای بهائیان ، که در آن خانه حضرت باب را ( در سال 1979 توسط رژیم جمهوری اسلامی تخریب ) که یک سایت زیارت قلمداد شده است. در سال 1910قتل عام از سه ماهه یهودی آغاز شده پس از شایعات دروغ که یهودیان رسوم کشته شدن یک دختر مسلمان شده بود. در این دوره از این پوگروم، 12 یهودی کشته شدند و حدود 50 نفر زخمی شده اند [ 7 ] و 6000 یهودیان طراحی ارزان سایت در شیراز از تمام دارایی های خود را سرقت شد. [ 8 ]

نقش این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها در تجارت تا حد زیادی با افتتاح راه آهن ترانس ساخت وب سایت ارزان در 1930s کاهش یافته است ، به عنوان مسیرهای تجاری به بنادر در طراحی سایت در بوشهر خوزستان منتقل شده است. بخش عمده ای از میراث معماری طراحی ارزان سایت در شیراز، و به خصوص منطقه سلطنتی از زندیان ، بود یا نادیده گرفته شده و یا به عنوان یک نتیجه از برنامه ریزی شهر غیر مسئولانه تحت سلسله پهلوی را نابود کرد. فاقد هر گونه اهمیت زیادی صنعتی، مذهبی و یا استراتژیک، طراحی ارزان سایت در شیراز مرکز حکومت تبدیل شد ، اگر چه جمعیت آن بطور قابل توجهی از زمان انقلاب 1979 افزایش یافته است. [ 9 ]
تاریخ اخیر

به تازگی سایت های تاریخی بسیاری در طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها بازسازی شد. اما در سال 1979 ، رژیم اسلامی را تخریب خانه زیبایی ترمیم است که به سید علی محمد طراحی ارزان سایت در شیرازی ، باب تعلق داشته است ، و یک مسجد در سایت ساخته شده است. فرودگاه بین المللی طراحی ارزان سایت در شیراز گسترش یافته است .

کشاورزی همواره بخش عمده ای از اقتصاد در داخل و اطراف طراحی ارزان سایت در شیراز بوده است. این تا حدی به فراوانی نسبی آب به دلیل نسبت به بیابان های اطراف . باغهای طراحی ارزان سایت در شیراز و " شب های طراحی ارزان سایت در شیراز " معروف در سراسر ساخت وب سایت ارزان و شرق میانه است. آب و هوای معتدل و زیبایی از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها آن را به یکی از جاذبه های مهم توریستی ساخته شده است .

طراحی ارزان سایت در شیراز نیز در منزل خود به بسیاری از یهودیان ساخت وب سایت ارزانی ، اگر چه بیشتر به ایالات متحده و اسرائیل در نیمه دوم قرن بیستم ، به ویژه پس از انقلاب اسلامی مهاجرت کردند. همراه با تهران و اصفهان طراحی ارزان سایت در شیراز یکی از تعداد انگشت شماری از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان هاها ساخت وب سایت ارزان با جمعیت یهودی قابل ملاحظه و بیش از یک کنیسه فعال است.

شهرداری طراحی ارزان سایت در شیراز و نهادهای فرهنگی مرتبط با ترویج و بسیاری از پروژه های مرمت و بازسازی مهم را از طریق طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها انجام شده است. [ 3 ] در میان زبده ترین های اخیر مرمت کامل ارگ کریم خان و حمام وکیل و همچنین یک طرح جامع برای حفاظت از محله های قدیمی طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها . از دیگر طرحهای قابل توجه شهرداری شامل نوسازی کل قرآن دروازه و آرامگاه شاعر Khwaju کرمانی ، هر دو در الله اکبر بلاغی واقع شده است، و همچنین پروژه بزرگ توسعه آرامگاه شاعر معروف جهان حافظ [3]
جدول زمانی

رویدادهای مهم در طول و پس از فتح اسلامی ساخت وب سایت ارزان عبارتند از:

    640-653 : طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز می افتد به ارتش های عربی از عمر . طراحی ارزان سایت در شیراز در 641 . استخر در 653 .
    650-869 : صندلی از دولت های عرب از طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز . با فعالیت طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی بسیار محدود کنترل از بغداد . شهرهای دیگر در کاهش منطقه طراحی ارزان سایت در شیراز با مهاجران جدید رشد می کند . طوایف ترک ها به منطقه را به عنوان سرباز خدمت در ارتش عرب . بازماندگان این قبایل سلسله های حاکم در منطقه در چند قرن بعدی را تشکیل می دهند .
    790 : محقق طراحی ارزان سایت در شیراز Sibawayh منتشر نوشته های او . این اولین طور رسمی عربی دستور زبان است . [ 10 ]
    869 : یعقوب Leis رهبر سلسله صفاری آزاد طراحی ارزان سایت در شیراز . بغداد حکومت خلافت تضعیف شده است. بسیاری از اعراب و ترک ها در طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها ها حذف شده اما تعداد قابل توجهی را انتخاب کنید تا در طراحی ارزان سایت در شیراز باقی بماند، آنها به عنوان فرهنگ طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی به تصویب رسید .
    c870 : عمرو -O- Leis صفاری ( برادر یعقوب ) و ایجاد یک مسجد در طراحی ارزان سایت در شیراز است که امروزه هنوز ایستاده ( مسجد بازی Jaume ) [ 11 ]
    قرن 9 : شراب طراحی ارزان سایت در شیرازی به عنوان بهترین از شرق میانه ستود.
    933 : طراحی ارزان سایت در شیراز پایتخت سلسله آل بویه است . می شود مرکز فرهنگی تحت Emmad - الدوله ، اولین آل بویه امیر .
    937 : Buyids در نهایت پایین آوردن خلافت بغداد و طراحی ارزان سایت در شیراز دستاوردهای برجسته بین المللی است. ادبیات ، علم، هنر و فرهنگ ها ترویج شده است. اقلیت های مذهبی به خوبی درمان می شود. Christaians ، یهودی و زرتشتی در میان وزیران و مشاوران از آل بویه امیر می باشد.
    c950 : کانالهای زیرزمینی ساخته شده در کوه ها را به آب شیرین به طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها توسط رکن الدین dawleh ، برادر Emmad است. جریان ( به نام آبه رکنی ) امروز هنوز هم اجرا می شود ، و در شعر طراحی ارزان سایت در شیراز جاودانه .
    C1000 : دیوار نخست به دلیل حملات ترکان سلجوقی ساخته شده در اطراف طراحی ارزان سایت در شیراز، ( همچنین نگاه کنید به ترکمن ) . سلجوقیان های باقی مانده Damascuss بر اساس خلافت در برابر Buyids حمایت می شدند .
    c1010 : در طول 50 سال آینده این جنگ ، و نیز دشمنی های داخلی در میان Buyids بسیار از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها ها از بین می برد .
    1062 : شهر است که در نهایت توسط سلجوقیان اسیر شده است، با این حال، از ترس خلافت ، حاکمان جدید به سرعت اتخاذ طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی و فرهنگ های بسیاری در طراحی ارزان سایت در شیراز حل و فصل . سلجوقیان در واقع تبدیل به مشتریان بزرگی از هنر و فرهنگ طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی ، به عنوان آنها ایجاد یک امپراتوری بزرگ .
    c1075 : طراحی ارزان سایت در شیراز بازسازی و به شکوه و جلال شده توسط سلجوقی Attabak جلال ED الدین و پسرانش . توسعه جذب مهاجران از هر گوشه از ساخت وب سایت ارزان، و همچنین آسیای مرکزی است.
    1090 : شورش در ارتش سلجوقی درخواست و پشتیبانی Damascuss و بغداد به عنوان جنگ صلیبی اول تضعیف ارتش سلجوقی ممکن است، و امپراتوری . شورشیان موفق در طراحی ارزان سایت در شیراز ترک Songhorid می باشد.
    1100 : طراحی ارزان سایت در شیراز پایتخت سلسله Songhorid از ترک ( Attabak ، کم خونی طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز ) تبدیل می شود.
    1100 : اگر چه آنها اسلام سنی ارتقاء به نمایندگی از بغداد، Songhorid نیز در نهایت تبدیل می میرند ساخت وب سایت ارزانیان سخت است. آنها در حل و فصل و بازسازی طراحی ارزان سایت در شیراز به عنوان خانه خود.
    1105 : A دیوار ترمیم شده به گرداگرد طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها با هشت دروازه . نفوذ خلافت بغداد به شرایط عمدتا تشریفاتی شده است.
    c1110 : فرقه حنفی از مسلمانان سنی مذهب حکومت منطقه از طراحی ارزان سایت در شیراز . اگر چه یهودیت، مسیحیت و زرتشت هنوز هم آزادانه در میان اقلیت بزرگ در طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها و منطقه انجام می شود. این تحمل به یکی دیگر از موج مهاجرت به طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها و منطقه ترویج می کند. بسیاری از مناطق ترکیه و Cacauss قبایل حرکت به طراحی ارزان سایت در شیراز و مناطق اطراف آن. بسیاری هنوز هم در منطقه ( قشقایی ، لر ) زندگی می کنند.
    c1115 : طراحی ارزان سایت در شیراز مرکز مومن و حقوقدانان از ملت است. تعداد زیارتگاه های مذهبی ساخته شده است ، که بسیاری از آنها هنوز ایستاده ، از جمله : مسجد عتیق ، مسجد در حال حاضر.
    1170 : شیخ روزبهان ( 1128-1209 ) ، ایجاد خود را صوفی در طراحی ارزان سایت در شیراز .
    1150-1195 : کاهش از طراحی ارزان سایت در شیراز به عنوان دشمنی های سلسله در میان قبایل مختلف حاکم و قحطی نابود طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
    1195 : سعد بن زنگی ،Attabak محلی ، ایجاد حکومت و بازیابی طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
    C1200 Moaref الدین Mosal - leha ( 1184-1291 ) را انتخاب تخلص سعدی در افتخار حاکم عادلانه سعد بن زنگی .
    1280 طراحی ارزان سایت در شیراز را از حمله مغول ، از طریق دیپلماسی از ابو بکر بن سعد را نجات داد. چنگیز خان است تا با حاکم طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی که نام او را Ktlug خان شیفته و او را به یک دوست در نظر می گیرد .
    1281 : سایت مزار احمد بن موسی ( فرزند امام 7 از شیعیان ) امیر Moqarrab الدینوزیر ابوبکر شناخته شده است ، در طول حفاری برای کاخ .
    1282 : A حرم در محل قبر ساخته شده است. امروز آن را به مقدس ترین شهر اسلامی در طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها و منطقه ، ( طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت چراغ ) است .
    1284 : کاهش از طراحی ارزان سایت در شیراز به دلیل مالیات های بالا اعمال شده توسط مغول ها . فساد و دشمنی از سر گرفت.
    1287 : خشکسالی و قحطی در حدود 100،000 نفر در طراحی ارزان سایت در شیراز به قتل می رساند [ 12 ]
    1291 : سعدی می میرد و در باغ خود در کنارآرتزین به خاک سپرده شده است. در حال حاضر این باغ زیبا یکی از جاذبه های مهم توریستی ، با هنوز هم جریان و جریان در کنار آرامگاه سعدی .
    1297 : سرخک و طاعون یکی دیگر از 50،000 نفر در طراحی ارزان سایت در شیراز و مناطق اطراف آن را بکشند [ 13 ]
    1297 : حاکم زن Aubee Khatton و دخترش Kurdujin نجات جان انسان ها و طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها های خیریه خود را . آنها matrons که به مغولان ازدواج کرده بود Songhorid شد.
    1304 : سلسله Injuids طول می کشد بیش از و بازسازی طراحی ارزان سایت در شیراز ، اما در مبارزه خود در نهایت باعث تخریب بیشتر ..
    1325 : دوره ایلخانیان . حکومت خود را با جنگ و تخریب مشخص شده اند.
    1353 : سلسله Muzaffarid قطاری از طراحی ارزان سایت در شیراز . یک بار دیگر طراحی ارزان سایت در شیراز پایتخت برای ساخت وب سایت ارزان است .
    c1350 : مسافر ابن بطوطه بازدید طراحی ارزان سایت در شیراز و اسناد طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها بزرگ ، غنی با باغ ها ، رودخانه ها ، بازار، و مردم پاک لباس .
    1357 : Muzaffarid طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت شجاع طول می کشد سلطنت و زنده طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
    1360 : حافظ ( 1310-1380 ) است که توسط طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت شجاع حمایت و حل و فصل در Bage - Mossalla جایی که او یک زیر بزرگ برقرار می کند. آرامگاه او در باغ همان یک جاذبه توریستی مقدس و مهم برای مسافران جهان و ساخت وب سایت ارزانیان به طور یکسان است .
    1382 : طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت شجاع می دهد ارتش تیمور با هدیه و موجب صرفه جویی در طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها از غارت دوباره * 1384 : پس از مرگ طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت شجاع در مبارزه با عود تا در میان Muzaffarids و منجر به جنگ در جنگهای متعدد در طراحی ارزان سایت در شیراز و کاهش طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها احتمالی .
    1387 : طراحی ارزان سایت در شیراز است برای مدت کوتاهی توسط تیمور اشغال کردند.
    1393 : تیمور اشغال طراحی ارزان سایت در شیراز برای بار دوم و یک ماه صرف وجود دارد " شادی و جشن " [ 14 ] او را منصوب نوه اش است که فرهنگ طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی به عنوان فرماندار به تصویب رسید . بازسازی رزومه طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
    1400 : طراحی ارزان سایت در شیراز به عنوان طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها از سعدی و حافظ شناخته شده است. مقبره آنها ، هنوز هم دست نخورده، تبدیل زیارتگاه ها .
    1410 : کامیاب طراحی ارزان سایت در شیراز با جمعیت 200.000 . برای چند سال آن را پایتخت حاکمان ترکمن آق Qoyunlu است .
    1470 : مغول و ترکمن ، مهاجمان ، به زودی از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها سرنگون .
    1503 : خط کش Saffavid طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت اسماعیل قطاری از طراحی ارزان سایت در شیراز و کشته و یا تبعید رهبران سنی بیشتر به ترویج مذهب شیعه .
    1550 : الله وردی خان و پسرش امام قلی خان فرمانداران از Saffavid بازسازی طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها.
    1575 : پیروان شیعه در اعداد، مدارس و زیارتگاه ها رشد می کنند ساخته شده است. بسیاری از آنها هنوز ایستاده ، مدرسه خان .
    c1590 : دوره رونق نسبی. هنر شکوفا . هنرمندان طراحی ارزان سایت در شیراز و صنعتگران معروف و مورد استفاده در سراسر جهان می باشد. مطراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیتده تاج محل
    c1600 : شراب طراحی ارزان سایت در شیراز کشف شده توسط بریتانیا و گزارش به یکی از بهترین ها در جهان است.
    1621 : بازرگانان انگلیس و فرانسه مکرر طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها. انگور به اروپا گرفته شده است.
    1630 : A سیل بخش های بزرگی از شهر از بین می برد .
    1634 : ملاصدرا ، فیلسوف شناخته شده از طراحی ارزان سایت در شیراز برای نوشته ها و نظرات کفر آمیز تحت پیگرد قانونی قرار . او این ایده از یک تفکر آزاد مسلمان را ترویج و در برابر عمل کورکورانه زیر حکم روحانیت ( Thaghlid ) می نویسد .
    1668 : سیل یکی دیگر از بازدید طراحی ارزان سایت در شیراز .
    1724 : طراحی ارزان سایت در شیراز است که توسط مهاجمان افغان را اخراج .
    1744 : نادر طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت افشار قطاری از طراحی ارزان سایت در شیراز . بخش زیادی از این طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها در طول جنگ از بین برد.
    جنگ قدرت سه راه در ساخت وب سایت ارزان بین سلسله افشار ، زند و قاجار : 1747-1800
    1760 : کریم خان زند حرکت به طراحی ارزان سایت در شیراز طول می کشد و به عنوان نماینده مردم ، ( وکیل الملک Roaya ) . او سلسله زند برقرار می کند.
    1766 : طراحی ارزان سایت در شیراز پایتخت سلسله زند می شود. طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها بازسازی شده است . ساختار به 11/4 ( 10 مسلمان و یک یهودی ) . خندق بزرگ و دیوار احاطه طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها ها، با شش دروازه . فرهنگ ، هنر و اقلیت های شکوفا .
    1791 : پایان سلسله زند ، و وضعیت طراحی ارزان سایت در شیراز را به عنوان پایتخت .
    1794 : طراحی ارزان سایت در شیراز گرفته شده توسط آقا محمد خان قاجار ، غارت و نابود شده است.
    1800 : کاهش از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها تحت سلسله قاجار
    1822 : طاعون و وبا بیماری های همه گیر هزاران نفر را بکشند.
    1824 : زلزله ای به بخش هایی از شهر را از بین میبرد .
    1830 : طاعون از ملخ محصولات کشاورزی ، کشاورزی محلی از بین می برد و قحطی ایجاد می کند. دهها هزار نفر می میرند و بسیاری دیگر حرکت از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها. جمعیت فقط به 19،000 از بیماری و outmigration کاهش می یابد.
    1844 : A تاجر جوان، سید علی محمد و با توجه به عنوان " باب " ( عربی، به معنی " دروازه " ) ، اعلام کرد ماموریت ناجی او و بابی ایمان تاسیس شد.
    1853 : یکی دیگر از زلزله بزرگ بازدید طراحی ارزان سایت در شیراز .
    1860 : نفوذ انگلستان در جنوب ساخت وب سایت ارزان و طراحی ارزان سایت در شیراز غالب است. بریتانیا به طور جدی توسط قبایل قشقایی مادری در کوه ها در خارج از طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها مخالف است.
    1880 : خانواده قوام را سرکوب ناآرامیهای محلی با کمک از Rifelmen هند بریتانیا .
    1883 : اولین سرشماری رسمی جمعیت 53607 را نشان می دهد .
    1907 : سور -E اسرافیل ، یک روزنامه به طور گسترده ای توزیع شده در طراحی ارزان سایت در شیراز توسط میرزا جهانگیر خان طراحی ارزان سایت در شیرازی منتشر شده ، با پشتیبانی از انقلاب مشروطه طراحی فروشگاه اینترنتی در شیرازی. رهبران قشقایی حمایت از میرزا جهانگیر خان در شورش علیه دولت .
    1908 : میرزا جهانگیر خان اجرا می شود و مقاله خود را تعطیل.
    1910 : افترا خون طراحی ارزان سایت در شیراز : مردم محلی در تمام سه ماهه یهودی درپوگروم را از بین ببرد
    1911 : سید Zia'eddin طباطبایی ، یکی از رهبران شیعه محلی با کمک کنسولگری انگلیس در طراحی ارزان سایت در شیراز منتشر روزنامه بنای اسلام .
    1918 : قبایل قشقایی با ناصر خان رهبر محاصره طراحی وب سایت شخصی در شهرستان ها. مرکزی کاهش قدرت دولت در ساخت وب سایت ارزان . نفوذ بریتانیا با کشف نفت را افزایش می دهد . آنها همکاران محلی برای سرکوب شورش های قبیله ای در سراسر منطقه کمک کند.
    1919 : بیماری همه گیر آنفلوآنزا 10،000 کشد . ساخت وب سایت ارزان در حال سقوط از هم جدا با تهاجم روس و انگلیس از شمال و جنوب بود. طراحی ارزان سایت در شیراز متعلق به بریتانیا .
    1921 : سلسله قاجار به پایان میرسه. رضا طراحی سایت ارزان قیمت و با کیفیت پهلوی بر عهده می گیرد ، با سید Zia'eddin طباطبایی در کنار او .
    1945 : دانشگاه طراحی ارزان سایت در شیراز باز می شود.
    2005 : گزارش سرشماری جمعیت 1،255،955 نشان می دهد.

پیوند به بیرون

    پرش به بالا ^ کامرون، جورج G. تخت جمشید خزانه داری قرص ها، انتشارات دانشگاه شیکاگو ، 1948 ، ص 115 .
    پرش به بالا ^ " طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز و طراحی ارزان سایت در شیراز "
    ^ پرش به : abcdefghij " تاریخچه طراحی ارزان سایت در شیراز " . برگرفته 2008/01/31 .
    پرش به بالا ^ ( فایل PDF)
    پرش به بالا ^ " طراحی ارزان سایت در شیراز "
    پرش به بالا ^ ( گوگل )
    پرش به بالا ^ Littman (1979) ، ص . 14
    پرش به بالا ^ Littman (1979) ، ص . 12
    پرش به بالا ^ طراحی ارزان سایت در شیراز تاریخچه - راهنمای سفر به طراحی ارزان سایت در شیراز - تنها سیاره
    پرش به بالا ^ اوانز، J.مبانی دستور زبان : مقدمه ای بر قرون وسطی عربی دستوری نظریه. جان شرکت انتشارات Benjamins 1988 : آمستردام و فیلادلفیا . ISBN 90-272-4528-2 .
    پرش به بالا ^ مسجد جامع طراحی ارزان سایت در شیراز
    پرش به بالا ^ Wassaf ، عبدالله ب . فضل الله ، Tajziyat آل amsar WA- tazjiyat آل a'sar ، همچنین به عنوان Ta'rikh من Wassaf ( نوشته شده توسط 1327) اد شناخته شده است. عبد محمد آیتی ، تحریر من ta'rikh من Wassaf . Intisharat من Bunyad من فرهنگ من ساخت وب سایت ارزان، تهران ، § 1346/1967 ، صص 106-128 .
    پرش به بالا ^ Wassaf ، عبدالله ب . فضل الله . Tajziyat آل amsar WA- tazjiyat آل a'sar ، همچنین به عنوان Ta'rikh من Wassaf ( نوشته شده توسط 1327) اد شناخته شده است. عبد محمد آیتی ، تحریر من ta'rikh من Wassaf . Intisharat من Bunyad من فرهنگ من ساخت وب سایت ارزان، تهران ، § 1346/1967 ، ص 359 .
    پرش به بالا ^ Grousset رنه ، امپراتوری استپها سابقه آسیای مرکزی، صفحه

 

کم هزینه، طراحی وب سایت با کیفیت و موثر، من برای مشتریان منحصر به فرد که در سراسر جهان قرار گرفته است!

من مهارت با طراحی اولیه گرافیک، تدوین ویدیویی و همچنین نوشتن، ویرایش، و ایجاد نسخه.

من درک گسترده ای از اینکه چگونه به موفقیت استفاده از سایت های مختلف شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب و تبادل، همه از آن می توان به وب سایت خود را یکپارچه به آن را موثر در برقراری ارتباط با مخاطبان کلیدی خود است.

علاوه بر این، من یک تولید کننده مستقل کوچک / کارگردان / پروموتر / مدیر هنرمند.

من با بودجه صدها نفر از خود نشان می دهد کمدی و تور برای انواع مختلفی از هنرمندان. من نیز رزرو کنسرتهایی حق بیمه های مختلف در سراسر جهان برای کمدین ها در مکان های از قبیل KL، سنگاپور و هند و همچنین کنسرتهایی در باشگاه کمدی شوی در سراسر استرالیا.

Epodcentral آنلاین نمونه کارها از کار که من آن را تکمیل می شود، و همچنین به عنوان مجموعه ای از وب سایت شخصی من است.

شما می توانید از هر سایت با کلیک کردن بر روی تصاویری از سایت های که مورد علاقه شما.

آیا می خواهید یک وب سایت؟

همیشه می خواستم یک وب سایت، اما هرگز نمی دانستند که در آن برای شروع؟ یا مطمئن نیستید اگر شما واقعا می خواهید وب سایت خود را؟

برای سوالات وب سایت و یا هر گونه سوال دیگری که ممکن است شما، آیا دریغ نکنید به من در epodcentral@hotmail.com با ما تماس بگیرید و من خوشحال خواهد شد که برای کمک به :)

برای تایید تمامیت من، شما می توانید بازخورد بی من است که هزاران نفر از نظر مثبت بررسی می کند.

و یا احساس رایگان برای مشاهده توصیفات زیر را از انواع از مشخصات بالا، مشتریان منحصر به فرد است.
مشتریان

با تشکر از شما برای کار بزرگ خود را بر روی وب سایت من. من عاشق ایده های خود را و من با نتیجه هیجان زده شده ... و واقعا قدردانی از خدمات فوق العاده و کارآمد به شما داد. من می خواهم بیش از شاد به شما توصیه به دوستان و همکاران من است.
اندرو انجمن - محصولات AG.

"Alys معجزهآسا کنار هم قرار دادن یک وب سایت بر روی من است به فهرست کارهای روزانه به مدت 5 سال گذشته انجام بسیاری از چیزهای - کمیک، جشنواره پروموتر، هنرمند، نویسنده، معلم و غیره، که من فقط می تواند ایستادن سر من از آن دور به من پرداخت می شود یک طراح و او فقط پول گرفت و من چیزی را دیدم هرگز. Alys طول می کشد علاقه واقعی در آنچه او می کند و ارائه می دهد و توصیه های عینی در مورد چگونه به خودتان بهتر است. او مشتاق است، متعهد و خستگی ناپذیر او همیشه ارائه پیشنهادات بزرگ و واقعی بچه غژغژ کردن زندگی با یک چشم بزرگ طراحی و گوش به خوبی honed برای کمدی! "
مندی نولان / Bangalow جشنواره شوخی بزرگ

Alys زمان ایده های مبهم من ("... چیزی است که شرکت های بزرگ به دنبال، جدی، اما بد بو و سرگرم کننده ... در مورد رنگ اما چیزی گرمسیری مطمئن نیست، اما بیش از حد سخت و طاقت فرسا نیست ...") و تمام بیت های همه فن حریف و قطعات، و موفق به قرار داده است با هم دقیقا همان چیزی است که من می خواستم. برای کار کردن با او آسان است و با این نسخهها کار به سرعت به طوری که شما می توانید از سایت دریافت و در حال اجرا در اسرع وقت، آماده برای کسب و کار است. من تا به حال چیزی جز نظر بزرگ از افرادی که سایت را دیده اند. من لحظه ای تردید نمی خواهد برای توصیه خدمات Epod.
Kehau جکسون - کمدین

برای انجام چنین کار بزرگی را در دوباره vamping من در وب سایت، Alys. من در حال حاضر یک وب سایت است که من بسیار خوشحال هستم و به هدایت مردم، با تشکر از شما کار بسیار عالی و کارآمد است. عامل من، دوستان و همکار کمدین فکر می کنم سایت خود را بزرگ. نگه دارید تا کار خوب است.
نیک Coppin - کمدین UK.

"Epod مرا به یاد من رفیق وجدان آسیایی در مدرسه که همه تکالیف من برای من انجام داد و اجازه دهید من در پاسخ آزمون خود را نگاه کنید و در کوتاه مدت، مهارت استفاده از اینترنت خود را سریع، هوشمند، فعال، توجه و مسخره ارزان بهترین و منحصر به فرد ترین بخشی از خدمات Epod هر چند دانش جامع او و اشتیاق برای دنیای کمدی است. کار کمدی من بدون او و توصیه من به هر کمدین که می خواهد به موفقیت پشت کردن نمی تواند انجام دهد، من اولین بار او را! "
Jimbo - کمدین

Epod سریع، effiecient، شگفت آور خلاق است و دارای چشم افسانه برای جزییات بالا است. وب سایت من فوق العاده به نظر می رسد! من خیلی با طراحی Epod هیجان زده شده است! برای هر کسی که در نظر گرفتن یک وب سایت، شما می توانید Epod گذشته برای خدمات حرفه ای و ارزش نیست. قلب احساس شما تشکر می کنم. "
جکی لوئب - کمدین / موسیقی

"شما Alys تشکر از شما برای من" کار مطلق هنر "، به قول یکی از کمدین هموطنان من شما یک صفحه زیبا و حرفه ای را به من داده اند - من دیگر باید شرمنده در مورد تلاش های خود را طراحی من احساساتی است که دادن صفحه من مروج و کمدی ...! خدمت شما خیلی سریع بود و شما خیلی شگفت انگیز برای مقابله با ... من مشتاقانه منتظر به انجام کسب و کار با شما دوباره است. "
سارا Pember، کمدین

"Alys انجام یک کار بزرگ بر میدارد هر دو وب سایت رسمی و صفحه مای اسپیس. واقعا حرفه ای، آسان برای کار با و سریعتر نسبت به ماریون جونز توزیع مدال طلای خود را به المپیک است." Alys روش زواید مناسب برای این کمدین دوست داشتنی بود. اجازه می دهد که آن را قرار داده به عبارت ساده، اگر کمدی بتمن و سپس Alys رابین ما است ... من در واقع نوشیدن یک آبجو به سلامتی Alys! PS ... "
مردیت میک - کمدین، موسیقیدان، بازیگر

"Alys زمان ایده پری روح من، یک زن و شوهر را به از عکس و طراحی این وب سایت بزرگی در زمان دو برابر سریع است. با او صبر، مهارت و تخصص، و همچنین بسیار روشن خود را آموزش به او کمک کرد افزارهای من مرا به جهان و من توصیه او را به هر کسی که به فکر انجام همان. "
مگی چوب - کمدین / نویسنده / بازیگر

"ما Alys برای یک دوره 3 سال شناخته شده است. در آن زمان، او تا به راه اندازی وب سایت ما، برای ما، shawschristmaslights.com که نمایش ما عید پاک را پوشش می دهد. هر سال، او به وب سایت ما، برای ما با عکس جدید، کلیپ ها به روز رسانی و اطلاعات ما می Alys به هر کسی که مایل به وب سایت خود را توصیه می کنم. او نشانی از یک کار فوق العاده و بسیار حرفه ای است. "
پیتر و Trudy شاو - Shaws چراغ های کریسمس

"تلاش من در قرار دادن با هم سایت خود من بود به طوری لنگ، کمدین شخص گفت: من مثل backyarder نگاه کرد و که من باید epod استفاده از. چه تفاوت! این را قطعا ساخته شده به من نگاه انبوه تر و حرفه ای، و آن بود به معنای واقعی کلمه یک شبه بدون هیچ انجام می شود سر و صدا ندارند. او افسانه! "
الن بریگز - کمدین

"شما Alys تشکر از شما، کار بزرگی در وب سایت من. سریع و حرفه ای است. من گرفتن بازخورد بسیار عالی می باشد که در حال حاضر من تعداد زیادی از کار است."
استیو آلیسون - کمدین

من می خواهم برای تامین مالی تور خود را؟ (ETC)
کمدین ها ... من کاملا سوالات چند در این مورد، به طوری که من احساس می کنم که من باید آن را در بهترین راه من احتمالا می تواند به عنوان من صادقانه عشق را همه شما آدرس!

من یک تولید کننده مستقل بسیار کوچک در صنعت در حال حاضر تلاش کمدی استرالیا. من در این کسب و کار را به پول نیست، اگر چه این امر می تواند بسیار خوب تعجب اگر من همیشه!

من این کار را به سادگی به خاطر من عاشق کمدی و گرفتن مقدار زیادی از غرور و لذت بردن از تولید نشان می دهد که در غیر این صورت نمی توانست ساخته شده است.

من ثروتمند نیست. من در یک خانه در وسط هیچ جا زندگی می کنند، اسکاندیناوی باستانی، غربی استرالیا که من چند سال پیش به مبلغ 5000 دالر خرید. این ویندوز، بدون آب گرم و استحمام از یک سطل! (اما من اینترنت با سرعت بالا بله من اولویت من راست!)

بودجه برای هر تور که من انجام می دهم و یا نشان می دهد که من به طور مستقیم از جیب خود من می آیند. من می توانم این کار را با صرف ثروت (err. .. هر چیزی) بر روی بازسازی انجام دهد.

اعمال من همیشه پرداخت می شود صرف نظر از اینکه من برنده و یا از دست دادن. نشان می دهد که من در آخرین لحظه لغو - و در صورت بعید است که آنها، این قانون هنوز هم خواهد بود برای inconvienience پرداخت می شود.

من این کار را تمام وقت انجام ندهید، این است که فقط یک طرف پروژه به طراحی وب سایت و زمان بخشی از کار من در اینجا در اسکاندیناوی باستانی است. مقدار زیادی از سازمان های بزرگ است که انجام این کار تمام وقت وجود دارد، و اگر آنها شما را زدم به عقب، که معمولا یک دلیل بسیار خوبی است که چرا وجود دارد!

شما ممکن است خنده دار و فوق العاده دوست داشتنی، فرد و شگفت انگیز .... اما من واقعا واقعا واقعا واقعا به کسی بر این باورند قبل بسیار سخت به دست آورده پول نقد و مقدار فراوان از وقت من در کار با آنها صرف.

و نه ... من به صورت رایگان کار نمی کند! (به جز اگر شما به دنبال یک موسسه خیریه و غیره وب سایت / تولید کننده و /)

در اغلب موارد با نام کمیک، پاداش های مالی (در صورت وجود) که از تولید یک نمایش در یک جشنواره به عنوان مثال می آیند زمان واقعی مطابقت ندارد و پول را در آن قرار داده است. اینترنت اکسپلورر. من هم معاملات درب را ندارند!

من خوشحال به نظر شما ارائه می دهد ممکن است با توجه به پرداخت تعیین شده برای خدمات من را، اما دیگر از آن، با عرض پوزش علاقمند نیست. من تمایل به پیدا کردن کمیک من دوست دارم و آنها را خودم دنبال.

علاوه بر موارد فوق، من کمیک برای کنسرتهایی باشگاه را توصیه نمی کند مگر اینکه من آنها را شخصا میشناسم و من 100٪ اطمینان حاصل کنید که آنها عالی است. با عرض پوزش!

با توجه به مباحث باشگاه رزرو ... دلیل دیگری که چرا من این کار را در بسیاری از موارد انجام نمی شده است، چرا که آن را می شود بی دست و پا اگر کنسرتهایی در آخرین لحظه و یا در صورت پرداخت در مدت زمان معقول نیست لغو است. 10٪ کمیسیون های کوچک به عنوان مثال فقط زمان / استرس از تعقیب کردن پول است که برای ارائه خدمات، پرداخت نشده ارزشی ندارد.

به عنوان یک انسان عاقل یک بار گفت، "کمدی خنده دار نیست!"

اما! تمام که می شود گفت: ... اگر شما واقعا واقعا واقعا فکر می کنم شما جذاب، احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن استعداد خود را با من با ارسال یک دی وی دی از کار خود را به:

 
طراحی سایت پرتال خبری ارزان قیمت به طور حرفه ای

پورتال خبری رسانه های ارتباط آنلاین است که در ارائه اخبار تکنولوژی و اخبار استفاده می شود. این رسانه های ارتباطی به طور فزاینده ای محبوب به دلیل آن ارزان است و آن را ارائه می دهد انعطاف پذیری از آن است که ممکن است به خواندن اخبار به هر کجا که شما هستند، حتی در حرکت، هر زمان که شما می خواهید. پی اچ پی اخبار توسعه پورتال توسعه پورتال خبری با استفاده از پی اچ پی (برنامه نویسی ابرمتن پیش پردازنده) می باشد. پی اچ پی محبوب سمت سرور، به طور کلی هدف زبان برنامه نویسی که در سال 1995 توسعه داده شد.
مزایای استفاده از پی اچ پی اخبار برنامه توسعه پورتال

پی اچ پی می باشد به نفع بیش از زبان های اسکریپت نویسی دیگر مانند ASP از آن است که منبع باز است. منبع باز بودن به این معنی است که آن را به طور کامل رایگان است، به این معنی پول صرفه جویی کنید حتی اگر شما در استخدام پی اچ پی اخبار پورتال شرکت توسعه. منبع باز بودن همچنین به معنای حمایت از بحث و تبادل نظر آنلاین و از طریق لیست های پستی توسط انجمن گفتگوی تجارت و توسط توسعهدهنده. PHP سودمند است برای پی اچ پی اخبار پورتال توسعه در آن است که برای وب سایت های پویا به معنای، به این معنی پرتال خبری خود را سریع خواهد بود. پی اچ پی می باشد به سرعت به یاد می گیرند و برای استفاده، آن را سازگار با تمام پایگاه داده ها بزرگ است، و آن را بر روی تمام سیستم عامل کار می کند.
مزایای استفاده از استخدام شرکت توسعه وب PHP

 
 

طراحی سایت خبری طراحی سایت خبرگزاری ارزان قیمت طراحی سایت خبری

شرکت وب آرت در جهت مکانیزه کردن سیستم های اطلاع رسانی برای خبرگزاری ها ، آژانسهای خبری، نشریات و مطبوعات ،سیستم نرم افزاری مدیریت خبری (پرتال خبری) وب آرت را توسعه داده است.

اگه تصمیم در راه اندازی  خبری دارید می توانید همین الان با مشاورین ما در تماس باشید تا بهترین پکیج را بر حسب نیاز شما برایتان معرفی و راه اندازی کنند.

قابلیت ها و کارائی های نرم افزار خبرگزاری

پورتال خبری وب آرت دارای امکانات منحصر به فردی است که آن را از بقیه سیستم های خبری متمایز کرده است که به مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان نظر دهی به اخبار
 • امکان امتیاز دهی به اخبار
 • امکان معرفی اخبار به دوستان در فیس بوک و شبکه های اجتماعی
 • ثبت اطلاعات IP کاربران در پورتال
 • ثبت اطلاعات بازدید کاربران
 • ایجاد تعاملی پایدار بین کاربران و پرتال خبری از طریق ارسال خودکار اخبار به ایمیل آنها
 • و…

امکانات دیگر سیستم نرم افزار خبرگزاری

 • مدیریت گزارش، یادداشت و غیره
 • مدیریت گروههای خبری مانند سیاسی،اقتصادی و غیره
 • امکان نمایش تازه ترین اخبار
 • نمایش تازه ترین اخبار هر گروه خبری
 • تعیین اولویت نمایش خبر
 • افزودن، ویرایش و حذف خبر
 • افزودن همزمان خبر به چند نوع خبری
 • افزودن همزمان خبر به چند گروه خبری
 • سیستم نظر روی خبر آژاکس و مدیریت نظرات
 • ارایه نسخه قابل چاپ برای اخبار
 • امکان آرشیو اخبار
 • امکان آپلود نامحدود تصاویر
 • امکان ارسال و استفاده از ویدیو در متن خبر
 • الصاق کلمات کلیدی به خبر
 • جستجوی ساده و پیشرفته
 • سیستم مدیریت امنیت توسعه یافته
 • خروجی آر اس اس برای تازه ترین اخبار
 • نظرسنجی جامع با نمایش نموداری نتایج
 • سیستم مدیریت جامع تبلیغات با امکانات قرار دادن انواع تبلیغات متنی، تصویری، انیمیشن
 • سیستم جامع آماری
 • محاسبه و نمایش بازدید هر خبر
 • گزارش گیری از پربازدید ترین اخبار
 • محاسبه بازدید تمامی صفحات سایت
 • مدیریت کاربر در سطوح گوناگون و سطوح دسترسی متفاوت
 • سیستم خبرنامه و عضویت
 

طراحی پورتال خبری PHP شما می توانید انجام دهید به خودتان، اما استخدام یک حرفه ای، دارای مزایای بیشتری است. بزرگترین مزیت استخدام طرفدار این واقعیت است که شما را از حرفه ای ارائه شده توسط پورتال اخبار حرفه ای شرکت توسعه بهره مند شوند. حرفه ای با توجه به این واقعیت است که این مزایا دارای تجربه لازم، دانش نظری، مخاطبین، و ابزار برای شما یک پرتال خبری بزرگ به من بدهید. استخدام PHP وب سایت شرکت توسعه سودمند است که شما در راحتی بی نظیر - فرایند می تواند در وقت و مصرف انرژی است. استخدام یک پی اچ پی اخبار شرکت پورتال سودمند است، به این معنی که شما لازم نیست به استخدام دائم فناوری تیم، به این معنی شما به پایان خواهد رسید تا صرفه جویی در پول است.
کیفیت خوب پی اچ پی اخبار شرکت توسعه پورتال

خوب پی اچ پی اخبار پورتال شرکت باید معتبر و قابل اعتماد است. شما می توانید از این تعیین با توجه به بررسی های مستقل و با در نظر گرفتن شرایط از کارکنان. یک شرکت خوب باید کلاه سفید جستجوگرها تکنیک های استفاده کنید. خوب پی اچ پی سرویس خبری پورتال باید میزان کم داشته باشند، اما باید ملاحظات هزینه ثانویه.
از ویژگی های خوب پی اچ پی راه حل های پورتال خبر

اخبار پورتال های مختلف نرم افزار خدمات توسعه راه حل های مختلف با ویژگی های مختلف است. با این حال، برخی از ویژگی های شما هرگز نباید سازش در سهولت دولت، علاوه بر این از تصاویر در مقالات، HTML، سیستم خبرنامه خودکار، پشتیبانی از تغییرات در زمان واقعی، ویژگی های ردیابی تعداد بازدید کننده، ویژگی های به راحتی اضافه کردن / آرشیو / ویرایش مقالات سفارشی و اخبار. انواع دیگر شامل گزینه های ارتقاء علاوه بر این، ویژگی های آپلود تصویر را با ریز، قابلیت اضافه کردن / حذف / ویرایش آگهی ها / تبلیغات، ویژگی های چند سطح کاربر، و گزینه های یک دوست.
فرایند توسعه پی اچ پی اخبار پورتال

اولین قدم در فرایند توسعه پی اچ پی اخبار پورتال شناسایی اهداف خود و ارتباط این به پی اچ پی سرویس خبری پورتال. جوانب مثبت طرح راه حل که از آن شما خواهد شد را انتخاب کنید را تعریف کنیم. نوعی چاپ عکاسی که زمینه ان ابی ونقش ان سفید است ایجاد می شود و سفارشی است و شما پس از آن راه حل سفارشی پس از سپرده خواهد شد.

پی اچ پی وب سایت شرکت توسعه اخبار پورتال شرکت توسعه که تضمین رضایت کامل مشتری هنگامی که آن را به توسعه وب با کیفیت برای شرکت در تمام ابعاد می آید است. اگر شما به دنبال سایت های خبری ساخته شده در زمان کوتاه پس از آن ما خواهد شد انتخاب هوشمندانه برای توسعه وب سایت شما.
 

ساخت سایت خبری طراحی پرتال خبری با قیمت ارزان فقط 100 هزارتومان

برخی امکانات و ماژول های خبری نرم افزار طراحی پرتال خبری لاندا عبارتند از:

ساخت تبلیغات بنری فلش در پانل مدیریت برای نمایش در باکس های تبلیغاتی سایت
ارتباط کاربر با نویسندگان خبر و ارسال مطلب برای ایشان
ادیتور متن پیشرفته آنلاین با قابلیت های کامل شبیه word و امکان انتقال مطالب از word به آن
تغییر تمپلت پیش فرض نرم افزار و ویرایش تم گرافیکی
جستجوی تخصصی در اخبار ، ارشیو اخبار ، عناوین ، خلاصه و متن اخبار
تنظیم استایل ها و فرمت های نمایش عنوان ، خلاصه و متن اخبار
گزارشگیری و یا نمایش امار میزان بازدید هر خبر
نمایش ارشیو اخبار بر روی تقویم جاری و سال های گذشته
اسلایدشو عکس های مربوط به یک خبر
کراپ ، ریسایز و درج واترمارک سایت در عکس های منتشره
نمایش عکس های جالب در قالب عکس روز ، مرور تصویری اخبار و اخبار تصویری
نمایش سرتیتر اخبار مهم در قالب تکرار دوره وار یک متن تک خطی با افکت های گوناگون
نمایش آیکون هایی برای ترجمه اخبار و نمایش ترجمه خبر در زبان های دیگر توسط مترجم گوگل
انتساب خبر فارسی با همان خبر در بخش انگلیسی یا زبان های دیگر و بالعکس
مشخص کردن دستی اخبار با یکدیگر
ارائه نسخه چاپی Print friendly از متن کامل خبر
امتیاز دهی و نمایش رنک کاربران به هر عنوان خبری
امکان ارسال یک خبر توسط کاربر به ایمیل دوستان
معرفی چارت سازمانی خبرگزاری و هیات تحریریه و معرفی انها
ثبت نام مشترکین نشریه یا گیرندگان خبرنامه ، دریافت مبلغ حق عضویت بصورت انلاین
معرفی دفاتر نمایندگی جذب تبلیغات نشریه یا خبرگزاری در سطح شهر یا کشور و روی نقشه گوگل
ایجاد و ویرایش یا حذف و انتقال دسته اخبار
امکان انتساب عکس برای ساخته شدن thumbnail به هر خبر
درج هر تعداد عکس ، صوت ، فلش یا فیلم در متن خبر و دانلود دادن انواع فایل ها
تعریف فرم دریافت اخبار برای استفاده از اخبار خبرنگاران افتخاری
توزیع سطوح دسترسی برای ایجاد ، ویرایش ، تایید و یا انتشار خبر به گروه های کاربری
امکان ارائه خروجی RSS از اخبار هر دسته ، اخبار هر روز ، اخبار هر ماه ، اخبار هر موضوع
امکان دریافت اتوماتیک سرتیتر و خلاصه اخبار از RSS دیگر منابع خبری
ارسال اخبار دسته ها یا موضوعات مورد علاقه کاربر بصورت زمانبندی شده برای او
تعریف هرگونه فرم الکترونیک با هر تعداد فیلد برای دریافت هرگونه اطلاعات از کاربران
گزارش گیری گزارش های کلی ، جزیی یا پارامتریک از فرم های الکترونیک تعریف شده
ایجاد رادیوی اینترنتی برای پخش برنامه های پادکست با پلیر مخصوص سایت شما
راه اندازی تلویزیون اینترنتی برای پوشش اخبار و رویدادهای تصویری با پلیر مخصوص پخش فیلم
گروه بندی اعضا و مشخص کردن مجوزهای مشاهده اخبار و دسته های خبری به گروه ای عضویت
دریافت حق عضویت در سایت بصورت الکترونیک
مشخص کردن سطح عضویت مثلا طلایی،نقره ای و برنز و ارائه سطوح گوناگون خدمات به اعضا
ارتباط اعضا با مدیر سایت و یا در صورت مجوز مدیر ، ارتباط اعضا با یکدیگر
انتساب تگ به هر خبر،عکس ویا هر قلم اطلاعاتی دیگر و نمایش اقلام مرتبط با تگ در صفحه ظاهری آن
معرفی جدیدترین اخبار به روبات های کش کننده گوگل برای پوشش بهتر و سریعتر روی محتوا
بهینه سازی صفحه هر خبر و دسته های خبری برای موتورهای جستجو توسط مدیر
تطبیق ادرس های خبری سایت قبلی با آدرس های همان اخبار در سایت جدید برای از بین نرفتن جایگاه گوگلی
نمایش باکس های اطلاعاتی خودکار بروزشونده مانند باکس آب و هوا، اوقات شرعی ، نرخ ارز و ...
گسترش سایت خبری پس از جذب کاربران زیاد به فروشگاه اینترنتی ، دایره المعارف اطلاعاتی
گسترش سایت خبری پس از توفیق در معروف شدن به بانک اطلاعاتی مشاغل مرتبط ، سایت تجارت الکترونیک
راه اندازی بخش تخصصی دانلود مرتبط با اخبار
راه اندازی ساب پرتال های خبری بصورت ساب دامینی از سایت اصلی
رصد دیگر منابع خبری و دریافت اتوماتیک اخبار،عکس ها،فیلم ها و متن کامل خبر
ارسال ایمیل های مناسبتی ، تبلیغاتی و خبری مبتنی بر موضوعات مورد علاقه کاربران
کامنت گذاری کاربران بر روی هر خبر و انتشار کامنت ها بعد از تایید توسط مدیر
مدیریت حق انتشار،تولید،مشاهده،خواندن،ارسال نظر،خروج از انتشار،ویرایش،انتقال خبر و...
ثبت و نمایش تاریخ و محدوده تاریخی انتشار خبر
آرشیو اتوماتیک خبر بعد از اتمام تاریخ نمایش و آرشیو و پیمایش و یا جستجوی بایگانی خبرها
گزارشات کامل از آمار بازدید و تعداد ویزیت اخبار و گزاراشات پیشرفته از مکان و زمان و زبان بازدیدکنندگان و ...
 
 
جهت سفارش  طراحی پرتال خبری به شماره 09171102550 تماس بگیرید
 
  :: 
طرح توسعه پرتال خبری
 
نرم افزار مدیریت و طراحی پرتال خبری با دارا بودن قابلیت های گوناگون به جز قابلیت های خبری ، می تواند هرگونه طرح توسعه ای را در آینده و پس از توفیق سایت خبری شما در جذب بازدید فراوان و اعتبار لازم ، بر روی همین بستر خبری پذیرا باشد :

تبدیل شدن سایت خبری شما به یک دایره المعارف جامع در موضوع کاری خود با ارائه مقاله و معرفی کتاب
راه اندازی بانک مشاغل مرتبط ، متخصصین و بنگاه کاریابی و بانک رزومه های تخصصی در موضوع سایت
راه اندازی فروشگاه الکترونیک و ایشاپ اینترنتی برای عرضه محصولات و خدمات مرتبط با موضوع سایت
راه اندازی سایت تجارت الکترونیک برای فهرست کردن صنایع و ایجاد ارتباطات تجاری بین تولیدکنندگان
سرویس دهی وبلاگ به علاقه مندان وبلاگ نویسی در حوزه تخصصی موضوع سایت خبری
راه اندازی سرویس ویکی ، برای جلب مشارکت کاربران در تولید محتوا
راه اندازی شبکه اجتماعی با هسته اولیه کاربران سایت خبری
قیمت,ارزان,خبری,سایت,طراحی,طراحی سایت خبری, ساخت سایت خبر گزاری, طراحی پرتال خیری, ساختن سایت خبرگزاری, پرتال خبری ارزان, سایت خبری ارزان حرفه ای,  طراحی حرفه ای ارزان سایت خبری
 
طراحی وب سایت / توسعه می تواند تاثیر قوی داشته باشد. kindles توسعه وب سایت خوب در یک بازدید کننده وب سایت دقیقا درک از حق کسب و کار شما در آن بوجود می آید و اعتماد به نفس و اعتماد در محصولات یا خدمات خود است.نگاه خوب را از دانه های طراحی خود را در وب سایت اولین برداشت است که مشتریان بالقوه جدید کسب و کار شما را تشکیل می دهند.

اولین بار در سال 1998 تاسیس شده است، WWE تخصص در ایجاد و برقراری ارتباط روشن، با نام تجاری فوتی و فوری و پیام های بازاریابی در سراسر رسانه های تعاملی.

در جهت برای وب سایت خود را به تولید بیشتر موفقیت، نیاز به بالاترین تاثیر را ممکن است. برای رسیدن به این هدف، شما نیاز استراتژیک طرح از وب است که تمام جنبه های مهم صفحات وب موثر، از جمله طراحی گرافیک، توسعه محتوا، و SEO را پوشش می دهد. با عوامل متعدد نیاز به در نظر گرفته شود به منظور ایجاد اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را در بالاترین سطح آن عمل، بهتر است به کسانی که با تجربه طراحی وب سایت حرفه ای تکیه می کنند.
ما در طراحی وب سایت و میزبانی وب در اصفهان بوشهر تخصصی طراحی سایت ernakulam طراحان وب خود را به عنوان کارشناسان در میان شرکت های طراحی وب با وب سایت های مقرون به صرفه در اصفهان بوشهر در کرالا ثابت طراحی سایت وب سایت دوباره طراحی و تعمیر و نگهداری وب سایت، خدمات طراحی آرم و بروشور در بوشهر اصفهان طراحی سایت جوملا سیستم مدیریت محتوا، وب سایت های کسب و کار کوچک، ایجاد وب سایت ترویج محصول و توسعه وب برنامه. لیست طراحی وب و شرکت های توسعه در کرالا وب سایت طراحی و بوشهر اصفهان طراحی سایت مکان در نزدیکی بوشهر استان اصفهان طراحی سایت کوچی، وب سایت طراحی و بوشهر اصفهان طراحی سایت | وب سایت طراحی در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت طراحی وب سایت در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت وب سایت های محلی طراحی بوشهر اصفهان طراحی سایت از شرکت های طراحی وب سایت، طراحی وب سایت در اصفهان بوشهر طراحی سایت توسعه وب پورتال خبری وب سایت خرید طراحی سبد خرید و ارتقاء وب سایت. بهترین وب سایت شرکت طراحی کرالا فراهم می کند میزبانی وب سایت با کیفیت و کم هزینه خدمات دامنه ارزان ثبت نام برای کسب و کار کوچک بوشهر اصفهان، طراحی صفحات وب طراحی سایت طراحی وب سایت در اصفهان بوشهر طراحی سایت چقدر هزینه طراحی یک وب سایت در اصفهان بوشهر طراحی سایت، هزینه طراحی وب سایت در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت کرالا، وب سایت طراحی شرکت بوشهر استان اصفهان طراحی سایت طراحی وب در و اطراف بوشهر استان اصفهان طراحی سایت ernakulam شهرستان شروع تا کسب و کار وب سایت شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت و شرکت تالار وب سایت ایجاد طرح که در ساختن وب سایت زیبا توسط Web شرکت های طراحی در کرالا بوشهر استان اصفهان طراحی سایت منطقه (شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت) Ernakulam، وب سایت طراحی در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت دامنه ثبت و طراحی وب سایت در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت دامنه ثبت و میزبانی وب در کرالا شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت Kollam، بدون 1 وب سایت شرکت طراحی در کرالا ندارد 1 وب سایت شرکت طراحی در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت کرالا طراحی وب سایت در بوشهر اصفهان طراحی سایت که وب سایت بهترین در بوشهر اصفهان طراحی سایت من به وب سایت برای کسب و کار وب سایت ارائه دهندگان خدمات طراحی در کرالا بوشهر نیاز دارم اصفهان طراحی سایت Kottayam، Alleppey Thrissur، Kodungallur، Calicut، Trivandum کرالا چگونه به ایجاد وب سایت ایجاد وب سایت هزینه کم را آرم را به وب سایت مقرون به صرفه در کرالا با شرکت طراحی وب در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت بهترین طراح وب سایت در شیراز ایران که است طراحی سایت ارزان قیمت | طراحی وب سایت در Alleppey | بهترین وب سایت شرکت طراحی در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت بهترین خدمات طراحی وب در بوشهر اصفهان طراحی سایت | طراحی وب سایت در Thrissur | طراحی وب سایت در Kottayam | ایجاد کم هزینه محتوای وب سایت مدیریت وب سایت CMS | توسعه وب توسعه وب در کرالا در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت بوشهر استان اصفهان طراحی سایت وب توسعه دهندگان آرم و بروشور طراحی و چاپ در شیراز ایران طراحی سایت ارزان قیمت کرالا. کپی رایت © Finsoft فناوری اطلاعات راه حل های 2012. کلیه حقوق محفوظ است
 
شما به دنبال یک سرویس طراحی وب سایت حرفه ای و یا کم هزینه طراحی وب سایت ارزان، سپس شما را در جای مناسب هستند. خدمات طراحی وب سایت مقرون به صرفه برای راه حل های حرفه ای برای کسب و کار شما، سازمانهای مذهبی، و یا نیازهای وب سایت شخصی فرد است. پیشنهاد ما مقرون به صرفه کم هزینه طراحی وب سایت با خدمات طراحی وب برای تمام وب سایت های شخصی و کسب و کار وب سایت است. اگر شما مایل هستید اطلاعات بیشتر به درک، پس لطفا با ما تماس بگیرید و یا درخواست یک نقل قول برای طراحی وب سایت، وب سایت دوباره طراحی، تعمیر و نگهداری وب سایت، طراحی لوگو، طراحی و گرافیک

طراحی وب سایت شرکت ما در نپال واقع شده است. ما تولید طرح های قابل توجه و بصری برای طیف متنوعی از پروژه های آنلاین و آفلاین در هزینه را با توجه به بودجه شما. ما با ارائه طیف وسیعی از خدمات وب سایت - طراح وب از خدمات استاندارد به راه حل های پیچیده تر و خدمات سایت. ما نیز قادر به طراحی مجدد و به روز رسانی صفحات وب موجود، می تواند یک وب سایت از قالب وب شما ممکن است داشته باشد، و یا طراحی مجدد وب سایت های موجود. مراقبت از تمام جنبه های طراحی وب - طراحی یک طرح بر روی تخته رسم به آپلود آن بر روی وب سرویس خود میزبانی. این به این معنی است که ایجاد می کنیم گرافیک، HTML، انیمیشن های فلش و غیره این است که نه تنها تمام طرح های ما طراحی وب سایت های سفارشی، خیاط ساخته شده برای هر مشتری است، اما همچنین می تواند به عنوان طراحی وب سایت مقرون به صرفه برچسب.نتیجه مستقیم هزینه های سربار بسیار کمی است که تجارت الکترونیک طراحی وب سایت و طراحی وب های دیگر برای کسب و کار کوچک می تواند در قیمت بسیار پایین و به راحتی مقرون به صرفه ساخته شده است.

ما می توانیم طراحی و ایجاد وب سایت های منحصر به فرد است که می تواند دیدار با کسب و کار شما نیاز به تمرکز دارد و در رویکرد بازاریابی اینترنتی امروز. ما با ارائه مشاوره های رایگان سایت وب به طوری که ما می تواند به شما، می دانم که کسب و کار شما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که شما انجام می دهند. طراحی وب سایت ارزان است هنوز با نتایج حرفه ای موجود است.
به راه حل های ارزان وب سایت خوش آمدید!
برداشت اول شمارش! این است که مشتریان بالقوه، تصمیم می گیرید در عرض 30 ثانیه اول یا نه گفت: به وب سایت رو ترک کنی. اگر شما هنوز هم در اینجا استقبال و تشکر از شما برای در نظر گرفتن راه حل های ارزان وب سایت برای وب سایت توسعه، بهینه سازی موتور جستجو و یا پروژه های طراحی گرافیک.

ما با تجربه و خوب تاسیس وب سایت شرکت طراحی متخصص در طراحی وب سایت، تجارت الکترونیک توسعه و بهینه سازی موتورهای جستجو (گوگل، یاهو و بینگ). سایر خدمات ما شامل طراحی گرافیک، کارت ویزیت و طراحی ثابت، بازاریابی آنلاین، به عقب پایان برنامه نویسی، میزبانی وب و نامهای دامنه است. ما برنامه ریزی شده اند، ایجاد شده و صدها نفر از وب سایت های موفق برای بسیاری از انواع مختلف کسب و کار در سراسر جهان راه اندازی شد! برای شروع به سادگی ما را در شماره زیر تماس بگیرید و یا با پر کردن آسان فرم تماس با ما. با تشکر از شما برای وقت خود و ما امیدواریم که ما با شما کار کنم!
 

شما به دنبال یک سرویس طراحی وب سایت حرفه ای و یا کم هزینه طراحی وب سایت ارزان، سپس شما را در جای مناسب هستند. خدمات طراحی وب سایت مقرون به صرفه برای راه حل های حرفه ای برای کسب و کار شما، سازمانهای مذهبی، و یا نیازهای وب سایت شخصی فرد است. پیشنهاد ما مقرون به صرفه کم هزینه طراحی وب سایت با خدمات طراحی وب برای تمام وب سایت های شخصی و کسب و کار وب سایت است. اگر شما مایل هستید اطلاعات بیشتر به درک، پس لطفا با ما تماس بگیرید و یا درخواست یک نقل قول برای طراحی وب سایت، وب سایت دوباره طراحی، تعمیر و نگهداری وب سایت، طراحی لوگو، طراحی و گرافیک

طراحی وب سایت شرکت ما در نپال واقع شده است. ما تولید طرح های قابل توجه و بصری برای طیف متنوعی از پروژه های آنلاین و آفلاین در هزینه را با توجه به بودجه شما. ما با ارائه طیف وسیعی از خدمات وب سایت - طراح وب از خدمات استاندارد به راه حل های پیچیده تر و خدمات سایت. ما نیز قادر به طراحی مجدد و به روز رسانی صفحات وب موجود، می تواند یک وب سایت از قالب وب شما ممکن است داشته باشد، و یا طراحی مجدد وب سایت های موجود. مراقبت از تمام جنبه های طراحی وب - طراحی یک طرح بر روی تخته رسم به آپلود آن بر روی وب سرویس خود میزبانی. این به این معنی است که ایجاد می کنیم گرافیک، HTML، انیمیشن های فلش و غیره این است که نه تنها تمام طرح های ما طراحی وب سایت های سفارشی، خیاط ساخته شده برای هر مشتری است، اما همچنین می تواند به عنوان طراحی وب سایت مقرون به صرفه برچسب.نتیجه مستقیم هزینه های سربار بسیار کمی است که تجارت الکترونیک طراحی وب سایت و طراحی وب های دیگر برای کسب و کار کوچک می تواند در قیمت بسیار پایین و به راحتی مقرون به صرفه ساخته شده است.

ما می توانیم طراحی و ایجاد وب سایت های منحصر به فرد است که می تواند دیدار با کسب و کار شما نیاز به تمرکز دارد و در رویکرد بازاریابی اینترنتی امروز. ما با ارائه مشاوره های رایگان سایت وب به طوری که ما می تواند به شما، می دانم که کسب و کار شما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که شما انجام می دهند. طراحی وب سایت ارزان است هنوز با نتایج حرفه ای موجود است.

به راه حل های ارزان وب سایت خوش آمدید!
برداشت اول شمارش! این است که مشتریان بالقوه، تصمیم می گیرید در عرض 30 ثانیه اول یا نه گفت: به وب سایت رو ترک کنی. اگر شما هنوز هم در اینجا استقبال و تشکر از شما برای در نظر گرفتن راه حل های ارزان وب سایت برای وب سایت توسعه، بهینه سازی موتور جستجو و یا پروژه های طراحی گرافیک.

ما با تجربه و خوب تاسیس وب سایت شرکت طراحی متخصص در طراحی وب سایت، تجارت الکترونیک توسعه و بهینه سازی موتورهای جستجو (گوگل، یاهو و بینگ). سایر خدمات ما شامل طراحی گرافیک، کارت ویزیت و طراحی ثابت، بازاریابی آنلاین، به عقب پایان برنامه نویسی، میزبانی وب و نامهای دامنه است. ما برنامه ریزی شده اند، ایجاد شده و صدها نفر از وب سایت های موفق برای بسیاری از انواع مختلف کسب و کار در سراسر جهان راه اندازی شد! برای شروع به سادگی ما را در شماره زیر تماس بگیرید و یا با پر کردن آسان فرم تماس با ما. با تشکر از شما برای وقت خود و ما امیدواریم که ما با شما کار کنم!

 
 • چرا قیمت ها طراحی سایت ما اینقدر پایین است، در حالیکه همکاران قیمت های نجومی را ارائه می دهند؟
مطمئنا اولین چیزی که خودتان به نظرتان می آید این است که کاری که ما ارائه می دهیم بسیار ضعیف و بی کیفیت می باشد که حاضر به ارائه چنین قیمت هایی شده ایم، اما مطلبی را باید حضورتان عرض کنیم که دلیل پایین بودن قیمت های ما استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا که یک سیستم قدرتمند و کدباز در جهان است و نیاز ما را به طراحی های مجدد سورس پایه سایت ها منتفی می کند ولی شاید همکارانی هم باشند که با همین سیستم کار نموده و باز هم قیمت های بالایی را ارائه می دهند.
 
 
 
طراحی سایت ارزان یک امر جدید در دنیای طراحان وب سایت می باشد. طراحی سایت به این شکل در تیم های طراحی کمتر صورت می پذیرد و آن هم به دلیل کاهش شدید قیمت های طراحی می باشد. اما تیم طراحی ما با بررسی وضعیت فعلی در جستجوهای گوگل به این نتیجه رسیده که کسانی که با واژه سایت ارزان یا مشابه این واژه وارد سایت ها می شوند انتظار قیمت هایی ما بین 80 تا 150 هزار تومان را دارند، و ما نیز سعی کرده ایم این اصل را در تعرفه های طراحی سایت خود رعایت کنیم.
 
 
 • هدف ما از ارائه خدمات طراحی سایت با قیمت پایین چیست؟
در ابتدا چیزی که به نظر می رسد داشتن سود متناسب و مشتریان بیشتر است که البته درست نیز هست اما هدف ما جامع تر از این مطلب است و چیزی نیست جز اینکه ما میخواهیم هر شخص یا شرکت یا گروهی نیازمند داشتن یک محیط مجازی برای معرفی خود و خدماتش بود بتواند با کمترین هزینه و کیفیت مناسب بدان دست یابد.
 
 
اسکریپت بانک مشاغل اسکریپت فروش مقاله
Powered by Tags for Joomla

طراحی ارزان وب سایت شرکتی شخصی فرم های اینترنتی

طراحی وب سایت شخصی -طراحی وب سایت مدرسه -طراحی وب سایت شرکتی- طراحی بانک مشاغل- طراحی فرم های اینترنتی

تنها با 50 هزار تومان

شماره تماس: 09171102550

امین روانبخش

با ما تماس بگیرید

همین امروز وب سایت خود را با مبلغی کمتر از 90 هزار تومان راه اندازی کنید.

طراحی وب سایت های شخصی، تجاری، خبری، طراحی سایت مدرسه، طراحی فرم های اینترنتی

09171102550

اسکریپت بانک مشاغل

طراحی وب سایت بانک مشاغل جهت دسته بندی شغل ها با قیمتی ارزان

جهت مشاهده ی دموی اسکریپت بانک مشاغل کلیک کنید

مشاهده ی امکانات

ارتباط مستقیم با ما

این وب سایت با مرورگرهای مدرن زیر سازگار می باشد

Firefox 3.0+ Internet Explorer 7+ Safari 3.1+ Opera 9.5+ Camino 1.0+ Konqueror Chrome 1.0+

طراحی سایت

اصلی ترین تخصص در لاندا نت  طراحی سایت محسوب می شود. این شرکت با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی وب سایت، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 23 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری نابخشودنی به حساب می آید.شرکت طراحی سایت لاندا با طراحی وب سایت های شخصی و طراحی وب سایت های شرکتی و اداری سهم به در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود..

ثبت هاست و دامین

قبل از طراحی وب سایت, شما باید برای وب سایت خود یک نام انتخاب کنید.به این نکته توجه کنید که نام انتخابی برای وب سایت با نوع کار شما مرتبط باشد   ثبت دامنه اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتیکه معنی دار، مرتبط و این متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید 

ادامه

شماره تماس: 09171102550

بهینه سازی سایت

بهینه سازی  سایت یا سئوامروزه  یک عمل علمی و مهندسی محسوب می شود. بر همین اساس طراحی سایت لاندانت با استفاده از آخرین تکنیک های بهینه سازی و سیو SEO سایت شما را در صفحات ابتدایی موتورهای جستجو قرار می دهد. قبل از هر چیز باید بدانیم که فرآیند طراحی سایت زمانی موفق است که جذب بیینده کند. وب سایت بدون بیینده همانند کاتالوگ و محصول و کارت ویزیتی است که چاپ شده ولی به دست مخاطبان نرسیده و یا در کشوی میز شما باشد. جدای از کیفیت طراحی وب سایت و همچنین تکنولوژیهای مورد استفاده در آن، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شماره تماس: 09171102550

طراحی سایت شیراز - ساخت سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز ساخت سایت شرکتی شیراز ساخت سایت فروشگاه شیراز ساخت انواع سایت های شیراز طراحی وب سایت در استان فارس ایجاد سامانه شیراز ساختن وب سایت برای بازرگانی شیراز ساخت سایت موسسه شیراز ساخت سایت نمایندگی بیمه شیراز

طراحی وب سایت شیراز

ساخت و طراحی وب سایت نمایندگی بیمه

ساخت و طراحی وب سایت پزشکان

ساخت وب سایت ارزان برای موسسات شیراز و کل ایران

طراحی ارزان طراحی کم قیمت طراحی حرفه ای وب سایت
چگونه یک سایت ارزان داشته باشیم؟ طراحی وب ارزان قیمت در شیراز